Moje blogi

                                                  
                                     Love makes us liars "   Hej wszystkim!

 Mam na imię Elena. Mieszkam w Koszalinie. Jestem kujonką, uwielbiam czytać książki zwłaszcza je pisać. Posiadam najlepszą przyjaciółkę pod słońcem, Agatę, jest bardzo wesoła i ładna. Nawet nie wiecie jak bardzo. Długie blond do tyłka, niebieskie oczy, twarz w kształcie serca. Ppf! Chodzący ideał. Nie mam pojęcia czemu się ze mną przyjaźni z szarą myszką o piwnych oczach i brązowych włosach. Ale wracajmy do tematu.
Opowiem wam niezwykłą dla mnie historie, która zmieniła całe moje życie na zawsze. 
Wszystko zaczęło się tego zwykłego poranka..."
                                                      Girl with four wands                                               "  Dziewczyna o imieniu Laura jak każda przyszła czarodziejka marzyła o liście przyjęcia do szkoły.  Lecz dzień jej 11 urodzin była dla niej koszmarem…

-Babciu!- krzyknęła dziewczyna o dużych zielonych oczach i brązowych włosach oraz blond końcówkach.
 Teraz jest taka moda u mulgoli, więc wnuczka babcie poprosiła o rozjaśnienie końcówek.   Nie chciała być inna.  Zwłaszcza, że zostanie czarodziejką. Uczyła się przez cały czas w domu. Do wnuczki Kunegundy przychodziła Drabie nauczycielka ze szkoły mulgoli. Była charłakiem.  Ta kobieta podawała mieszkańcom lasu nowości z świata mulgoli. Dzięki niej teraz mam blond końcówki… (..) "
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz